2013 m. sausio 11 d.    
Nr. 2
(2026)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai
2011 metai
2012 metai

Apdovanoti Kauno geradariai

Kauno meras Andrius Kupčinskas
Jono Vileišio medalį įteikia
profesoriui prelatui
Vytautui Steponui Vaičiūnui

Kaunas pagrįstai gali didžiuotis žmonėmis, kurie myli savo miestą, neatlygintinai atlieka įvairius gražius darbus, pasižymi bendruomeniškumu, noru puoselėti gėrį ir grožį, užjaučia nelaimingus, nuskriaustus ir sergančius. Šiems geradariams meras Andrius Kupčinskas sausio 3-iosios, ketvirtadienio, vakare įteikė „Gerumo kristalus“. Pasiūlyta daugiau nei 50 asmenų, tačiau pagal apdovanojimo nuostatus „Gerumo kristalai“ gali būti įteikti 30-čiai. Šis tradicinis apdovanojamas teikiamas nuo 2001 metų. Pirmaisiais metais šie apdovanojimai buvo vadinami „Gerumo plytomis“.

„Praėjusiais metais buvo daug prasmingų, turiningų ir palankių Kaunui įvykių. Visų kauniečių vardu dėkoju žmonėms, kurie kasdiene savo veikla puoselėja kilnias vertybes, kurie dirba nelaukdami atlygio, visuomenės pamatus sutvirtindami atjauta, atsakomybe ir bendruomeniškumu“, – sakė meras A. Kupčinskas.

Apdovanotųjų vardu kalbėjo Kauno apskrities ligoninės vyriausiasis gydytojas Stasys Gendvilis. Jis padėkojo merui, miesto tarybai, savivaldybės administracijai už dėmesį asmenims, kurie atlieka neatlygintinus ir labai reikšmingus darbus ne dėl to, kad būtų apdovanoti, o tam, kad tokiems darbams juos skatina jautri širdis. „Geri darbai yra gyvenimo druska, kuri suteikia geresnį skonį. Apdovanojimus priimame kaip avansą ir paskatinimą geriems darbams. Apdovanojimas man – tai apdovanojimas Maltos ordinui ir ligoninės bendruomenei. Malonu, kad maltiečių gretas nuolat papildo jaunimo atstovai. Dėkoju už suteiktas patalpas maltiečių veiklai. Gyvenimas matuojamas ne tik laiku, todėl darykime gerus darbus“, – kalbėjo S. Gendvilis.

Meras įteikė ir penkis Burmistro Jono Vileišio medalius. Pasidabruotas Jono Vileišio medalis buvo įteiktas profesoriui prelatui Vytautui Steponui Vaičiūnui.

Danutė MARCINKEVIČIENĖ

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija