2009 m. birželio 12 d.
Nr. 46
(1738)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai

Pirmieji seniūnaičiai

Vytautas Bagdonas

Iš kairės: Kurklių seniūnas Algimantas
Jurkus, ką tik išrinktas Kurklių II
seniūnaitijos seniūnaitis Leonas Leščius,
Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius
ir rajono savivaldybės administracijos
direktoriaus pavaduotojas Valentinas
Patumsis

Nuo gegužės 11-osios dienos prasidėjo Anykščių rajono mero Sigučio  Obelevičiaus ir jo vadovaujamos „komandos“ vizitai po rajono seniūnijas. Šiųmetinių išvykų, kurios tęsis iki liepos pabaigos, metu seniūnijų gyventojai taip pat turės progos pabendrauti su rajono meru ir kitais atsakingais savivaldybės darbuotojais, pateikti rūpimus klausimus, išsakyti savo nuomones. Tokių vizitų metu, be kita ko, bus lankomasi neseniai sudarytose seniūnaitijose, kuriose vyks seniūnų visuomeninių padėjėjų – seniūnaičių – rinkimai.


Stelmužėje oš ąžuoliukų giraitė

Jonas PETRONIS

Zarasų miškų urėdijos urėdui
Rimantui Jurevičiui įteikta fondo
padėka. Autoriaus nuotrauka

Zarasiškius ir jų svečius į Stelmužėje vykstantį  renginį, skirtą Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmečiui ir Tarptautinei šeimos dienai, prie unikalaus šimtamečio ąžuolo pakvietė M. K. Čiurlionio kultūros ir paveldo fondas. Šventės dalyviai turėjo progos dalyvauti tautodailininkų mugėje, kurią organizavo Zarasų krašto muziejus. Susirinkusiems buvo pasiūlyta nusifotografuoti prie ąžuolo – Lietuvos vardo tūkstantmečio gyvo liudininko fotoalbumui „Tūkstantmetis su Stelmužės ąžuolu“ .


Sekminių kermošius

Rūta Averkienė

Sekminių kermošiuje –
medžio dirbiniai
Autorės nuotrauka

Sūrių kaimu tituluojami Dargužiai priešpaskutinę pavasario dieną šiemet penktą kartą pakvietė į bendruomenės šventę „Sekminės sūrių sostinėje“. Čia buvo galima ne tik paskanauti ir nusipirkti įvairiausių karvės ir ožkos sūrių, šviežio medaus, naminės giros ir pyrago, įsigyti medinių dirbinių ir šluotų, įvairiausių gėlių, bet ir pamatyti, kaip kaimo bendruomenė ir gausūs svečiai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir Prancūzijos, linksminasi ir pramogauja. Šventę organizavo Dargužių kaimo bendruomenė, sūrių gamintojų ir valgytojų asociacija „Viva Sol“ ir judėjimas „Už gamtą“. Prie mokyklos įsikūrusioje palapinėje buvo demonstruojami su gamtosauga, ekologišku ūkininkavimu susiję filmai, vyko diskusijos.


Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija