2012 m. balandžio 13 d.    
Nr. 15
(1990)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai
2011 metai
2012 metai

Laikotarpis, suvienijantis su Jėzumi Kristumi

Vilkaviškio vyskupijos „Caritas“ pagalbos centre „Rūpintojėlis“ vyko dvasingas Gavėnios laikotarpio renginys „Aš su svarbiausiu draugu– Jėzumi Kristumi“. Renginyje dalyvavo „Caritas“ bendradarbiai, jaunieji savanoriai ir priklausomybių prevencinės programos vaikams „LINAS“ dalyviai.

Šios šventės idėja kilo todėl, kad artėja Jėzaus Kristaus, mūsų Atpirkėjo, Prisikėlimo šventė – Šv. Velykos, o Gavėnios laikotarpis neišvengiamai priverčia susimąstyti kiekvieną iš mūsų apie Jėzaus Kristaus aukos kelią vardan mūsų nuodėmių atpirkimo.

Renginio metu ses. Daiva Staskevičiūtė kalbėjo apie tai, kokia iš tikrųjų yra Gavėnios prasmė. Buvo papasakota Jėzaus kančios istorija, kuri palietė kiekvieno širdį, giedamos giesmės, žaidžiami žaidimai. Kiekvienas turėjo galimybę iškirpti iš popieriaus po širdelę, simbolizuojančią kiekvieno mūsų širdį ir užrašyti ant jos padėkos žodžius Dievui. Šių širdelių sudėjimas ant kryžiaus simbolizavo kiekvieno dalyvaujančiojo atsivėrimą Kristaus meilei.

Buvo nepaprastai džiugu matyti jaunimo šypsenas, norą bendrauti, dalintis įspūdžiais, teigiamomis emocijomis. Šventė visus dalyvaujančiuosius suartino su pagrindiniu mūsų visų draugu – Jėzumi Kristumi.

Samanta Aleknavičiūtė,
Vilkaviškio vyskupijos „Caritas“ pagalbos centro socialinė darbuotoja

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija