2010 m. lapkričio 19 d.
Nr. 84
(1869)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai

Parvežė pirmąją vietą

Rimantas KLEVEČKA

Tik šiemet susibūręs, tačiau vokalo meistrų jau itin palankiai vertinamas Kauno ansamblis „Acusto“ turi kuo didžiuotis ir stebinti savo gerbėjus. Respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai 2010“ III finaliniame ture jis laimėjo I laipsnio laureato diplomą bei žymenį – Didįjį vitražą.

Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje atlikę 15 minučių trukmės programą ir surinkę 98.1 balo „Acusto“ nukonkuravo ne vieną kur kas didesnę patirtį turintį varžovą – Vilniaus vokalinį ansamblį „Balsai“, Vilniaus miesto vyrų vokalinį ansamblį „Quorum“ ir kitus.

Respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ tikslas – gaivinti kamerinio muzikavimo tradicijas, aktyvinti šio vokalinio žanro dainininkų veiklą, ugdyti meistriškumą, propaguoti lietuvių kompozitorių kūrybą.

Ansamblio vadovas Kęstutis Jakeliūnas neslėpė džiaugsmo, kad pavyko suburti talentingą, dinamišką, veržlų atlikėjų kolektyvą ir jau pasiekti reikšmingų laimėjimų: „Apdovanojimas, laimėtas „Sidabrinių balsų konkurse“, labai svarbus, tačiau ne mažesnė dovana mums – kiekvienas klausytojas, kuris ateina į koncertus norėdamas išgirsti mūsų atliekamą muziką. Apdovanojimu norime pasidalinti su visais savo klausytojais ir gerbėjais“.

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija