„XXI amžiaus“ priedas jaunimui, 2014 m. liepos 11 d., Nr.7 (176)

PRIEDAI

žvilgsniai

pro vita

Horizontai

Sidabrinė gija

Kristus ir pasaulis

Atodangos

Abipus Nemuno

Kronika

Skaitančių šeimų šventė

RADVILIŠKIS. Viešosios bibliotekos Konferencijų salėje buvo suburtos geriausios ir daugiausiai skaitančios Radviliškio rajono šeimos. Jas sukvietė renginys „Skaitanti šeima“, skirtas Šeimos metams paminėti. Šventę vedusi Viešosios bibliotekos direktorė Aldona Januševičienė pasidžiaugė, kad yra daug skaitančių šeimų dinastijų, padėkojo joms ir palinkėjo niekada nesiskirti su knyga. Šeimas skaityti skatino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė.

Apie skaitymo naudą, o ne sėdėjimą prie kompiuterio ar televizoriaus diskutavo ir Zuikis (Audronė Sinušaitė) su Ežiuku (Jolanta Šilinskienė) – lėlių personažai.

Šeimos buvo apdovanotos knygomis, žurnalais „Radviliškio kraštas“ ir saldžiaisiais prizais. Dovanų nusipelnė Audronė ir Povilas Beresnevičiai, jų vaikai Monika, Gabija, Kornelija, Dovydas, Tautvydas, Karolis bei seneliai Janina ir Aleksas Astrauskai iš Sidabravo, aktyviausi Beinoravos bibliotekos skaitytojai Aušrelė ir Stasys Mačiuliai, jų vaikai Alina ir Artūras bei anūkai Airidas ir Ermita.

Apdovanoti šeduviai Irena ir Vaidas Daukšos, jų sūnus Vakaris bei močiutė Viktorija Urbštavičienė. Neliko be dovanų Pavartyčių bibliotekos skaitytojai Lina Riekumienė su sūnumis Mantvydu bei Rimvydu, Diana ir Giedrius Špakauskai iš Pakalniškių su vaikais Rūta, Gabrieliumi bei Luku – aktyviais bibliotekos pagalbininkais. Neringa ir Mindaugas Šukiai, jų vaikai Gabija ir Dominykas noriai lankosi ir skaito Šiaulėnų bibliotekoje. Apdovanojimai skirti ir skaitančiai Baisogalos bibliotekos šeimai – Irenai Žmoginienei, jos dukrai Editai Mockuvienei ir anūkei Austėjai. Daug gerų žodžių pasakyta Viešojoje bibliotekoje skaitantiems Vitalijai ir Ramūnui Deltuvams, jų sūnui Pijui, močiutei Verai Norkūnienei. Aktyvūs skaitytojai ir radviliškietės Daivos Sakalauskienės šeima: jos vaikai Dovilė, Justas, anūkas Gabrielius. Buvo padėkota Erikai Jurėnienei, jos dukroms Grėtei ir Vytautei, močiutei Gražinai Teresei Jurėnienei. Tarp geriausiųjų – Dijanos Sabulienės, jos dukrų Viktorijos ir Julijos, močiutės Zitos Šlekienės šeima. Dėkingumo žodžių išsakyta Natalijai Krachmalovai, jos dukroms Karolinai bei Gabijai, močiutei Galinai Krachmalovai. Padėkos žodžių sulaukė Jurga ir Irenijus Bložiai, jų dukra Gabrielė, seneliai Valerija ir Augenijus Jurgauskai. Nuoširdžiai padėkota Aldonai Bagdonienei, jos dukrai Urtei, močiutei Erenai Škikūnienei bei daug skaitantiems Daivai ir Rimantui Paulauskiams, jų vaikams Indrei ir Arnui, anūkui Bernardui, promočiutei Stasei Žibienei. Neužmiršta skaitanti Vita Mikalkėnienė, jos vaikai Justė ir Mantas, anūkai Rugilė, Miglė ir Dominykas, apdovanoti Nijolė ir Kęstutis Pakštai, jų dukros Vaiva ir Rūta, močiutė Rozalija Radžvilienė. Pagerbti Danguolė ir Valius Skridailos, jų dukra Sonata, anūkė Gabija. Padėkos žodžių išgirdo Audronė Kaziulienė, jos vaikai Neringa, Rokas ir Eividas, Aušra Mickutė bei jos sūnus Rokas. Už aktyvų skaitymą pagerbta Sandra Mitrienė, jos vaikai Kamilė ir Kymantas. Padėkota ne tik skaitančiai, bet ir muzikuojančiai šeimai: Rimai ir Eugenijui Godeliams, jų dukrai Severinai. Skaityti ir toliau paskatinta Dijana Kūgienė, jos sūnus Dominykas.

Pabaigoje vyko Rimos Godelienės ir jos mokinių koncertas.

Vilma Merkytė

 

Atgal | Pirmasis puslapis | XXI amžius | Redakcija