2014 m. sausio 24 d.    
Nr. 4
(2075)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai
2011 metai
2012 metai
2013 metai
2014 metai

Lietuviškumo ugdymo akcija

Bergeno lietuvės liejo žvakes
dekoruodamos tautine simbolika

Norvegijoje, Bergene, Lietuvių bendruomenės Jaunimo lyga sausio 12-ąją, sekmadienį, kvietė išeivių jaunimą kartu paminėti Sausio 13-ąją. Renginio metu jaunimas susidomėjęs liejo žvakes bei turėjo galimybę jas dekoruodamas trispalvės spalvomis ir tautine simbolika išreikšti savo padėką bei pagarbą Tėvynės gynėjams. Renginio dalyviai, prisimindami Laisvės gynėjų dienos minėjimus lietuviškose mokyklose, džiaugėsi galėdami šią tradiciją pratęsti ir gyvendami už Lietuvos ribų.

Siekdami ugdyti jaunimo lietuviškumą bei skatinti aktyvumą ir bendradarbiavimą tarpusavyje bei su kitomis jaunimo organizacijomis, Jaunimo lygos nariai kartu su vadove Džiuginta Baraldsnes nuo praėjusiųjų metų rugsėjo organizuoja įvairius renginius bei akcijas. Popietė Sausio 13-ajai atminti ypač nudžiugino ir pačius lygos narius, ir visą lietuvių bendruomenę Bergene. Kas antrą sekmadienį lygoje vyksta asmenybės ugdymo užsiėmimai, kuriais jaunimo lygos nariai siekia ugdyti jaunimo savigarbą bei pasitikėjimą savimi. Tačiau vienas svarbiausių lygos aktyvo uždavinių – nuolat ieškoti jaunimo organizacijų Lietuvoje, Norvegijoje bei kitose užsienio šalyse ir plėsti bendradarbiavimo ryšius. Jaunimo lyga tiki, jog veiklūs bei visuomeniški jauni žmonės kuria šviesią ateitį ne tik sau, bet ir bendruomenėms.

Jaunimo lyga tikisi šiais metais suburti dar daugiau aktyvaus, kūrybingo, energingo bei linksmo jaunimo ir įgyvendinti daug kūrybiškų bei pilietiškų projektų ir renginių.

Rūta Gečaitė

Bergenas, Norvegija

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija