2010 m. gegužės 28 d.
Nr. 41
(1826)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai

Donskio pamokslėliai

Lietuvoje rinktas europarlamentaras Leonidas Donskis, vaizduojantis didį tolerantą, tarsi „be pykčio“, tačiau dažnai vos ne su vėzdu grasinantis Lietuvai už homoseksualių santykių propagavimo ribojimą, iš Briuselio sakyklos pastaruoju metu prapliupo pamokslais Lietuvai. Kadangi savo demagoginiu daugžodžiavimu jis sugeba sukelti tarp nesusivokiančių piliečių kovotojo už žmogaus teises įvaizdį, atitinkamai į jo postringavimus sureaguoja net mūsų įstatymų leidėjai ir įvairių leidimų išdavėjai. Toleranto postringavimus, nukreiptus į homoseksualų teisių iškėlimą ir įtvirtinimą, kadangi jie sklinda iš aukštos ES sakyklos, noriai skleidžia mūsų internetiniai portalai.

Kaip skelbia Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė, neseniai šimtai Jeruzalės gyventojų savo pašto dėžutėse aptiko skrajutes su kvietimu „žudyti sodomitus“ ir pažadus užmokėti 20000 šekelių tam, „kuris nužudys Sodomos ir Gomoros vietininkus“ pasaulinio gėjų parado, numatyto mieste, metu. Laiškuose taip pat yra „Molotovo kokteilio“ (butelių su degiu mišiniu) gamybos instrukcija. Ekstremistai jį pervadino į „Šliselio kokteilį“ – religinio fanatiko, praeitais metais užpuolusio gėjų eisenos dalyvius, garbei. Gėjai ir lesbietės skrajutėse vadinami „purvinais gyvuliais“, prisimenama švenčiausioji Tora, kurios įstatymus pažeidžia homoseksualai. Tokios tokelės Lietuvoje rinkto europarlamento nario Leonido Donskio istorinėje tėvynėje.

Kas nutiktų, jei bent vieną panašų pamokslėlį L. Donskis pasakytų Izraeliui? Neabejoju, kad jis būtų pasiųstas „na chren“ (išversčiau – krienų ravėti). Ar ne metas mums taip pasielgti, nes iš komentarų prie Donskio rašinių matyti, kad jo „moralės“ nuostatos Lietuvos visuomenei visiškai nepriimtinos. O ir, atsiraitojus kelnes pagal Donskį, aklai bėgti paskui pasileidusią Europą jau laikas liautis. Tegul Europa į savo šaknis atsigręžia, ką iš Lietuvos gera yra patyrusi prisimena, o ne savo popierinius narcizus mums kaišioja.

Algimantas Zolubas

2010 m. gegužės 14 d.

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija