2018 m. sausio 12 d.
Nr. 2 (2269)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai
2009 metai
2010 metai
2011 metai
2012 metai
2013 metai
2014 metai
2015 metai
2016 metai
2017 metai

Neįgaliųjų dienos užimtumo centro kalėdinis renginys

Gruodžio 28 dieną Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko kalėdinis renginys „Dievas gimsta meilėje“, į kurį susirinko lankytojų artimieji, centro draugai, keli dvasininkai: Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kun. Arūnas Kesilis, Vilniaus Šv. Teresės parapijos vikaras kun. Nerijus Grigaliūnas ir Pal. Jurgio Matulaičio parapijos vikaras kun. Andžej Bylinski, Vilniaus rajono savivaldybės atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Tarybos narė Ana Miliuškevič, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Inga Stankevičienė, Vaikų ir paauglių socialinio centro direktorė Snieguolė Steponavičienė ir kiti svečiai.

Centro lankytojai su darbuotojais paruošė spektaklį apie pasiklydusius žmones, kurie ieško Dievo. Spektaklyje lankytojai džiugino šokiais ir kalėdinėmis giesmėmis. Tai leido apmąstyti Kristaus gimimo paslaptį. Žiūrovai patyrė gerų emocijų bei pritarė, kartu su atlikėjais dainuodami kalėdines giesmes.

Po vaidinimo žodį tarė svečiai, apdovanoję lankytojus dovanomis. Klebonas kun. A. Kesilis pasveikino su šventėmis, palaimino kalėdaičius ir susirinkusius. Po to kiekvienas turėjo galimybę pasidalinti kalėdaičiais, tarti gerą žodį ir pasveikinti su šventėmis. Pratęsiant bendravimą visi susirinko prie šventinio stalo, dalijosi įspūdžiais po džiuginančio vaidinimo.

Centre apsilankė ir Kalėdų Senelis, kuris atnešė visiems dovanų. Dovanas lankytojai, tėvai ir kiti galėjo gauti tik pristatę savo gebėjimus, talentus. Lankytojai ir jų artimieji noriai ir drąsiai sakė eilėraščius, dainavo ir šoko. Atsisveikinus su geruoju Seneliu prasidėjo diskoteka. Pradžioje darbuotojai visus mokino integracinių šokių, kurių galėjo pasimokyti ne tik lankytojai bet ir susirinkę svečiai. Kalėdinė šventė tęsėsi iki vakaro. Lankytojai, svečiai ir darbuotojai dėkojo visiems dalyvavusiems.

Violeta Paškovska

Vilniaus rajonas

 

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija