Atnaujintas 2008 vasario 6 d.
Nr.10
(1603)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2007 metai
2008 metai

„Du gaideliai“ sukvietė folkloro mylėtojus

Petras IVANOVAS

Sambūrio „Du gaideliai“ dalyvius
sveikina jaunieji Salako
folkloro mylėtojai

„Gieda gaideliai“ – taip vadinasi Zarasų krašto folkloro sambūris. Jau devintą kartą į Salako kultūros namus susirinko šešiolika rajono folklorinių ansamblių ir kaimo kapelų, atvyko ir garsus miškininkų folkloro ansamblis „Nalšia“

Jau tradiciniu tapusio, gražaus žiemos vidurio renginio svečius ir dalyvius Salake pasveikino vaikų folkloro ansamblis „Saulala“, vadovaujamas Danguolės Kisielienės. Paskui skambia daina džiugino scenos šeimininkai – Salako kultūros namų dainininkai, muzikantai.


Skulptoriaus piešiniai

Rūta Averkienė

Skulptorius Gediminas Piekuras

Varėnos kultūros centro parodų salėje atidaryta skulptoriaus Gedimino Piekuro piešinių paroda. Jos autorius – vienas iš garsios menininkų šeimos narių. Varėnoje ne kartą buvo pristatyti jo brolio Marijaus bei tėvų – praėjusiais metais į nebūtį išėjusių Marijos Rožanskaitės ir Igorio Piekuro – kūrybos darbų parodos. Tuo tarpu Gediminas savo kūrybą varėniškiams pristatė pirmą kartą. Tai aštuntoji personalinė autoriaus piešinių paroda.


Metų pradžia su Vincu Kudirka

Danutė STANKEVIČIENĖ

2008-ieji metai – daktaro, poeto, prozininko, kompozitoriaus, lietuvių nacionalinio judėjimo pradininko Vinco Kudirkos jubiliejiniai metai.

Jau įkurtas Lietuvos labdaros ir paramos fondas V. Kudirkos vardui įamžinti. Šis fondas organizuoja paminklo didžiajam Lietuvininkui Vilniuje statymą, knygų apie V. Kudirką ir jo autorinių kūrinių leidybą.

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija