Atnaujintas 2004 lapkričio 17 d.
Nr.86
(1289)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai

Dėl vadovavimo Lietuvai

Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus miesto tarybos krepimasis

Socialdemokratai su socialliberalais baigė savo valdymo laikotarpį Lietuvoje. Per tą laikotarpį savo nesėkmes bandydavo suversti buvusiai Tėvynės sąjungos ir Krikščionių demokratų koalicijai arba tik pirmiesiems.

Socialdemokratų ir socialliberalų valdymo metu į kovų areną įsiveržė R.Pakso liberaldemokratai ir V.Uspaskicho darbiečiai. Pirmasis gėdingai pralaimėjo savo svajotuosius 50 mandatų, o antrajam, siekusiam Seimo daugumos, buvo pakirpti sparnai.


Man gėda dėl dabartinės Lietuvos

Su didžiausiu nekantrumu laukiau Seimo rinkimų baigties. Tiek įdėta darbo organizuojant rinkimus, ir juos laimėjo V.Uspaskicho bei A.Brazausko partijos. Dar nenuilstanti Tėvynės sąjunga bandė gelbėti padėtį, bet taip pat pristigo ryžto. Pats „generalgubernatorius“ viešai paskelbė, kad pasirašė bendradarbiavimo sutartį su K.Prunskiene ir dabar būsimajame Seime turės 53 mandatus. Štai kaip balsavo mūsų rinkėjai, kurie, atėję balsuoti, per visą salę šaukia: „Kur padėjote mano Viktoriuką?“ (taip buvo Panevėžio 10-ojoje rinkimų apygardoje). Ką rinkėjai mąsto balsuodami už populistus? Tuoj po rinkimų Tėvynės sąjunga dėjo pastangas kuriant „vaivorykštės“ vyriausybę, bet nepavyko…

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija