Atnaujintas 2006 vasario 1 d.
Nr.9
(1409)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai

Pažaislio vienuolyno ansambliui skirta 50 tūkstančių litų

Pažaislio vienuolynas
iš paukščio skrydžio
Kęstučio Jurelės nuotrauka

Praėjusią savaitę Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdyje buvo nutarta iš Vyriausybės rezervo skirti 50 tūkst. litų XVII-XVIII amžiais statyto Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblio pastatų šildymo ir remonto išlaidoms iš dalies padengti.

„Mes tikrai džiaugiamės, kad Vyriausybė pagaliau išgirdo mūsų visų prašymą padėti išsaugoti unikalų Pažaislio vienuolyno ansamblį. Už šiuos pinigus vienuolės galės apšildyti bažnyčią ir gyvenamąsias patalpas“, – sakė Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Kuzminskas.


Simptomai

Petras KATINAS

Sunku buvo patikėti išgirdus Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko seno socialdemokrato Justino Karoso samprotavimus apie susprogdintą dujotiekį Šiaurės Osetijoje ir aukštos įtampos elektros liniją paliekant Gruziją be šviesos ir šilumos. J.Karosas kone žodis žodin pakartojo Kremliaus išsigalvojimus, jog tai gal čečėnų „teroristų“, o tikriausiai pačių gruzinų darbas. Mat Maskva ne tik per savo, bet ir per Vakarų žiniasklaidą išplatino propagandinę versiją, esą sprogimus organizavo ir įvykdė gruzinų radikalai, reikalaujantys Rusijos armijos išvedimo ir išstojimo iš NVS. J.Karosas sakė, jog sprogimus įvykdė „teroristai avantiūristai“, ir diversijos ne Rusijos užsakytos, o „tokių žmonių, kurie pajuto ne visai draugišką Rusijos nusiteikimą Gruzijos atžvilgiu, darbas“.

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija