Atnaujintas 2004 rugsėjo 1 d.
Nr.65
(1268)

Krikščioniškos minties, kultūros ir visuomenės laikraštis

RUBRIKOS

ARCHYVAI

2001 metai
2002 metai
2003 metai
2004 metai

Prasideda mokslo metai

Ričardo Šaknio nuotrauka

Rugsėjo 1-ąją, pirmąją mokslo metų dieną, į Lietuvos mokyklas ateis 36100 pirmokų. Tai 2 tūkst. mažiau nei pernai ir 4 tūkst. mažiau nei užpernai. Į 1900 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų šiemet rugsėjo pirmąją keliaus 7 tūkst. mažiau moksleivių nei pernai – iš viso 548 tūkst. vaikų ir jaunuolių.

Vyresnių moksleivių pilietiškumui ugdyti šiemet bus skirti nauji vadovėliai „Teisė kiekvienam“. Per laisvai pasirenkamus teisės pagrindų užsiėmimus naudojama knyga supažindins jaunimą su svarbiausiomis šeimos, darbo, vartotojų, pacientų ir kitomis teisėmis.


Rudens voratinkliai

Petras KATINAS

Vienas žinomas politikos apžvalgininkas atkreipė dėmesį, kad 800 tūkst. Lietuvos pensininkų nė motais Premjero įspėjimai, jog visokių Uspaskich ir Paksų pažadai, jeigu jie būtų įgyvendinti, sugriautų visą Lietuvos finansinę sistemą bei biudžetinę sandarą. Tačiau paprasčiausiai daugeliui jų tokie dalykai kaip finansinė sistema bei panašūs yra visiškai nesuprantami. Tuo ir naudojasi ištisas spiečius pažadų dalytojų, tarp kurių nemažai labai spalvingų ir keistų asmenybių, kurioms, anot vieno rašytojo, vieta ne Seime, o Lukiškėse arba bent jau Pravieniškėse.

Atgal | Pirmasis puslapis | Redakcija